Esfil Tehno AS
Esfil Tehno AS

Vahetatavad filterelemendid RPA tüüpi aerosoolivastastele respiraatoridele

Filterelemendid on ette nähtud õhu puhastamiseks erinevat liiki tööstuslikust tolmust (söe-, maagi-, silikaadi-, puuvilla- ja tekstiili- ning pulberväetiste jne tolmust) alates tolmusisaldusest 200 mg/m3 ning neid kasutatakse aerosoolivastaste respiraatorite (RPA tüüpi) komplekteerimiseks.

Filterelement kujutab endast kolmekihilisest materjalist gofreeritud korpust, mille kihtidest üks on FP tüüpi filtermaterjal, teine marlist või lausriidest kaitsekiht, kolmas apreteeritud marlist või lausriidest karkassikiht.

Filtermaterjali margist sõltuvalt tagab filterelement esimese või teise taseme kaitse.

Spetsialistidele

Tehnilised omadused

  • Filterlemendi mass: mitte üle 20 g.
  • Filterlemendi algtakistus pidevale õhuvoolule, mitte üle: FP-110 - 50 Pa, FP-210 - 40 Pa.
  • Filtreerimise efektiivsus osakeste keskmise läbimõõduga 0.28-0.34 μm filtreerimiskiiruse 1cm/s juures: FP-110 - 99.9%, FP-210 - 99%.
  • Filtreerimise pindala: 500 cm2.
  • Tolmumaht: vähemalt 4 g.

Filterlemendi tööiga on 3 kuni 12 töövahetust (juhul kui nende lähteomadused pärast iga vahetust taastatakse). Filterelemendi taastamine toimub seda padrunist eemaldamata, kuivatades seda alla 45°C temperatuuri juures koos järgneva raputamisega vabanenud tolmu eemaldamiseks.

Filterelemente tuleb kasutada vastavuses respiraatorite RPA-1 ja RPA-1 tehnilise kirjelduse ja kasutusjuhendiga.

Filtrite kõlblikkuse garantiiaeg on 3 aastat alates valmistamise kuupäevast, kui tarbija on järginud kõiki kasutamise, transportimise ja hoiustamise tingimusi.